Najlepsza metoda na odzyskiwanie danych dla usługodawców i administratorów IT

Wystarczą 3 proste kroki, aby szybko odzyskać swoje dane

Odzyskaj dane na systemie Mac, które zostały stracone w różnych sytuacjach

Darmowe oprogramowanie EaseUS do odzyskiwania danych pozwala na szybkie odzyskanie danych nawet w przypadku, gdy kosz został opróżniony.
Odzyskaj wszystkie dane, które zostały stracone w wyniku formatowania, ataku wirusa, awarii oprogramowania czy też systemu operacyjnego, lub nieznanych powodów.
Potrafi także odzyskać utracone dane z usuniętych lub straconych woluminów i partycji.

Bezpieczne i łatwe w użyciu narzędzie dla Ciebie i Twoich klientów

Prosty interfejs użytkownika pozwala na łatwe odzyskanie wszystkich straconych danych i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia w odzyskiwaniu danych.

Wyniki skanowania są wyświetlone w trzech kategoriach: ścieżka, typ i czas. Szybko filtruj swoje wyszukiwanie poprzez nazwę, typ pliku lub czas.

Możliwość podglądu znalezionych plików i sprawdzenia jakości odzyskiwania przed przejściem do procesu odzyskiwania danych.

Tylko kilka kliknięć aby odzyskać swoje dane.

Co nowego w wersji ?

Obsługa macOS 10.14 (Mojave).

Zapisz odzyskane dane w chmurze.

Obsługa podglądu plików PDF.

Wyszukaj określony folder według nazwy po zakończeniu skanowania.

Szybciej skanuj partycję HFS / HFS +.

Odzyskaj plik .flac z lepszej jakości.

Automatycznie filtruj system i ukryte pliki.

 

Nośnik bootowalny Mac Data Recovery Wizard

System się nie uruchamia? Zapewniamy nośnik bootowalny Mac Data Recovery Wizard który potrafi startować poprzez klucze USB na wypadek problemów z systemem. Możesz z łatwością znaleźć swoje utracone dane za pomocą kluczy USB w wypadku problemów z systemem.

Jakie pliki chcesz odzyskać ze swoich urządzeń?

Obrazy  Muzyka  Filmy  Dokumenty  Inne 

JPG/JPEG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, PSD, CRW, CR2, NEF, ORF, RAF, SR2, MRW, DCR, WMF, DNG, ERF, RAW, SWF, SVG, DWG, NRW, ARW, RW2, KDC, 3FR, MEF, PEF, SRW, X3F, DXF, FH11 etc.


Notebooki Mac
oraz desktopy

USB

Dysk twardy/SSD

iPod/Odtwarzacz MP3/MP4

Karta pamięci

Aparat fotograficzny
/Kamera

Oferta Specjalna

Wyróżnienia

 •  To oprogramowanie do odzyskiwania danych dla systemów Mac zapewnia bezpieczną funkcjonalność odzyskiwania straconych, usuniętych lub niedostępnych plików na komputerach z systemem Mac. 

 •  Strata niektórych plików w wyniku błędu użytkownika może przysporzyć wiele dodatkowej pracy. EaseUS przywraca twoje utracone dane na systemie Mac. 

 •  Oprogramowanie EaseUS Mac Data Recovery to narzędzie do odzyskiwania danych, które może pomóc w wypadku straty danychprzy pracy na systemie Mac. 

 •  Narzędzie EaseUS może być wykorzystane do odzysku straconych partycji systemu Mac i odzyskania plików, które tam się znajdowały. 

       

Co Mówią Użytkownicy

 • Amar        

   Kupiłem wasze oprogramowanie po tym, jak profesjonalny serwis komputerowy stwierdził, że nie jest w stanie odzyskać danych z mojej pamięci przenośnej. Wasze oprogramowanie do odzysku danych zadziałało znakomicie i zaoszczędziło mi wiele tygodni pracy. Wasze programy są przerażająco dobre. Uratowaliście mnie. 

 • Roman Ballog        

   Chciałem wam po prostu podziękować za odzyskanie moich filmów z planu zdjęciowego. Wasz produkt zadziałał po mistrzowsku i mnie uratował! 

 • Mark Maack       

   Dzięki za genialne programy! Jak tylko zauważyłem, że wersja próbna widzi wszystkie moje dane, od razu z radością kupiłem pełną wersję, wpisałem klucz licencyjny i od razu zacząłem ratować moje dane. Jestem niezwykle zadowolony! 

 • Paul Kershner        

   Chciałem wam podziękować za to, że macie -darmową- wersję programu do odzysku danych, uratował mój bardzo ważny dokument, który ważył 4kb! Pewnie kupię ten program w przyszłości, bo jest bardzo przydatny i prosty w obsłudze!