Powszechne przypadki utraty danych na systemach i urządzeniach Mac

Odzyskaj dane stracone w wyniku przypadkowego usunięcia (nawet jeżeli było to opróżnienie kosza) lub niepoprawnego kopiowania i wycięcia.

Odzyskaj dane stracone w wyniku ulepszania sprzętu, awarii systemu lub oprogramowania, czy też straty woluminu.

Odzyskaj dane stracone w wyniku formatowania, sytuacji, gdy system wymaga sformatowania nośnika przed użyciem, itd.

Inne powody, takie jak niemożność odzytania nośnika, niespodziewane wyłączenie lub reset urządzenia, infekcja wirusem itd.

Co nowego w wersji ?

Obsługa macOS 10.14 (Mojave).

Zapisz odzyskane dane w chmurze.

Obsługa podglądu plików PDF.

Wyszukaj określony folder według nazwy po zakończeniu skanowania.

Szybciej skanuj partycję HFS / HFS +.

Odzyskaj plik .flac z lepszej jakości.

Automatycznie filtruj system i ukryte pliki.

 

Nośnik bootowalny Mac Data Recovery Wizard

System się nie uruchamia? Zapewniamy nośnik bootowalny Mac Data Recovery Wizard który potrafi startować poprzez klucze USB na wypadek problemów z systemem. Możesz z łatwością znaleźć swoje utracone dane za pomocą kluczy USB w wypadku problemów z systemem.

Jakie pliki chcesz odzyskać ze swoich urządzeń?

Obrazy  Muzyka  Filmy  Dokumenty  Inne 

JPG/JPEG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, PSD, CRW, CR2, NEF, ORF, RAF, SR2, MRW, DCR, WMF, DNG, ERF, RAW, SWF, SVG, DWG, NRW, ARW, RW2, KDC, 3FR, MEF, PEF, SRW, X3F, DXF, FH11 etc.


Notebooki Mac
oraz desktopy

USB

Dysk twardy/SSD

iPod/Odtwarzacz MP3/MP4

Karta pamięci

Aparat fotograficzny
/Kamera

Wystarczą 3 proste kroki, aby szybko odzyskać swoje dane

Cechy potężnego oprogramowania EaseUS do odzyskiwania danych na systemy Mac

 • Dwa tryby odzyskiwania danych z urządzeń Mac – skan oraz skan głęboki zapewniają odzyskanie wszystkich straconych plików.
 • Podgląd przed odzyskiwaniem – podejrzyj pliki i sprawdź jakość zanim zdecydujesz się na ich odzyskiwanie.
 • Łatwość użycia i oszczędność twojego czasu – wyniki wyszukiwania są przechowywane w trzech katalogach: ścieżka, typ i czas pozwalają na błyskawiczne odnalezienie straconych plików.

Porównanie Wersji

Oferta Specjalna

Wyróżnienia

 •  To oprogramowanie do odzyskiwania danych dla systemów Mac zapewnia bezpieczną funkcjonalność odzyskiwania straconych, usuniętych lub niedostępnych plików na komputerach z systemem Mac. 

 •  Strata niektórych plików w wyniku błędu użytkownika może przysporzyć wiele dodatkowej pracy. EaseUS przywraca twoje utracone dane na systemie Mac. 

 •  Oprogramowanie EaseUS Mac Data Recovery to narzędzie do odzyskiwania danych, które może pomóc w wypadku straty danychprzy pracy na systemie Mac. 

 •  Narzędzie EaseUS może być wykorzystane do odzysku straconych partycji systemu Mac i odzyskania plików, które tam się znajdowały. 

       

Co Mówią Użytkownicy

 • Amar        

   Kupiłem wasze oprogramowanie po tym, jak profesjonalny serwis komputerowy stwierdził, że nie jest w stanie odzyskać danych z mojej pamięci przenośnej. Wasze oprogramowanie do odzysku danych zadziałało znakomicie i zaoszczędziło mi wiele tygodni pracy. Wasze programy są przerażająco dobre. Uratowaliście mnie. 

 • Roman Ballog        

   Chciałem wam po prostu podziękować za odzyskanie moich filmów z planu zdjęciowego. Wasz produkt zadziałał po mistrzowsku i mnie uratował! 

 • Mark Maack       

   Dzięki za genialne programy! Jak tylko zauważyłem, że wersja próbna widzi wszystkie moje dane, od razu z radością kupiłem pełną wersję, wpisałem klucz licencyjny i od razu zacząłem ratować moje dane. Jestem niezwykle zadowolony! 

 • Paul Kershner        

   Chciałem wam podziękować za to, że macie -darmową- wersję programu do odzysku danych, uratował mój bardzo ważny dokument, który ważył 4kb! Pewnie kupię ten program w przyszłości, bo jest bardzo przydatny i prosty w obsłudze!